Facebook Pixel

Розчин мультифункціональний Avizor Unica Sensitive

100,00 грн.
В наявності
Наявність товару
Назва товаруК-ть
Розчин мультифункціональний Avizor Unica Sensitive1.0000

Avizor Unica Sensitive - багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії Avizor International.  Розчин Avizor Unica Sensitive необхідний в період виникнення синдрому «сухого ока», при подразненні, викликаному носінням контактних лінз, а також при непереносимості інших багатофункціональних розчинів.


 • Об'єм
 • Кількість
minus plus
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Часто купують разом

 1. Розчин мультифункціональний Avizor Unica Sensitive
 2. +
 3. SofLens daily disposable Toric for Astigmatism
 4. +
 5. Focus DAILIES AquaComfort Plus
 6. +
 7. Contact day 30 Spheric
Загальна сума: 0,00 грн.
 • Цей товар: Розчин мультифункціональний Avizor Unica Sensitive 100,00 грн.
 • Contact day 30 Spheric 902,00 грн.

Avizor Unica Sensitive - багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії Avizor International.  Розчин Avizor Unica Sensitive необхідний в період виникнення синдрому «сухого ока», при подразненні, викликаному носінням контактних лінз, а також при непереносимості інших багатофункціональних розчинів.

В основі розчину Avizor Unica Sensitive присутня гіалуронова кислота бактеріального походження високого ступеня очищення, яка, завдяки високій в'язкості, забезпечує тривалий захист очей від пересихання та забезпечує комфорт під час використання контактних лінз.

Крім того, гіалуронова кислота сприяє загоєнню мікропошкоджень рогівки, отриманих в результаті порушення режиму носіння лінз або неправильного догляду за ними.

Завдяки тому, що Avizor Unica Sensitive містить мінімальну кількість консервантів, він не викликає алергічних реакцій і прекрасно підходить для найчутливіших очей.

Докладніше
ВиробникAvizor
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:Розчин мультифункціональний Avizor Unica Sensitive
Ваш рейтинг
To Top