Facebook Pixel

З УФ-фільтром в інтернет-магазині lens2go

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному критерію.

Лінзи з UV-фільтром

Якісні, надійні та зручні у використанні контактні лінзи з UV-фільтром забезпечать вам не тільки чіткий та гострий зір, але й додатковий захист очей від ультрафіолетових променів. Саме тому вони набули такої популярності на сучасному ринку. Прямий вплив сонячного проміння може спровокувати розвиток деяких серйозних захворювань очей, тож варто наперед подбати про профілактичний захист. Усі представлені моделі були перевірені спеціалістами, вони цілком відповідають усім міжнародним нормам та вимогам.

Особливості лінз з UV-фільтром:

В цьому розділі представлено багату колекцію різноманітних моделей. Ступінь захисту рогівки ока у лінзах з позначкою UV напряму залежить від можливостей вбудованого фільтра розсіювати UVA- і UVB-промені. У нас ви зможете вибрати вироби, показники яких коливаються від 40% до 96%. Зазначимо, контактні лінзи набагато зручніші й ефективніші, ніж окуляри, адже вони здатні захищати очі і від периферичних променів, які відбиваються від різноманітних поверхонь (наприклад, від води, снігу, піску, асфальту). Завдяки куту відбиття такі промені можуть проникати під оправу сонцезахисних окулярів і шкодити очам.

Спеціалісти рекомендують носити лінзи з UV-фільтром щодня!

Представлені у цьому розділі лінзи з UV-захистом помітно зменшать шкідливий вплив сонячного проміння, коли окулярів немає під рукою. Саме тому професійні окулісти радять обирати такі моделі для щоденного носіння. Зазначимо, усі моделі є надзвичайно комфортними, ви не будете відчувати їх на очах. Виріб регулярно зволожується і чудово пропускає кисень до рогівки ока. Таким чином, обравши наші лінзи, ви отримаєте гострий зір, надійний захист від ультрафіолету й високий рівень комфорту одночасно!

To Top