Facebook Pixel

Два тижні в інтернет-магазині lens2go

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному критерію.

Двотижневі лінзи
Одним з найбільш зручних та якісних варіантів на сучасному українському ринку виступають контактні лінзи з плановою заміною кожні два тижні. Наші моделі двотижневих лінз займають проміжне положення між одноденними КЛ і одномісячними виробами. Зручні у користуванні, якісні та практичні, вони подарують вам гострий зір. З ними ви зможете назавжди забути про будь-які дискомфортні відчуття. Такі моделі вигідно поєднують у собі головні переваги обох категорій. Вони забезпечать підтримку здоров'я очей і збережуть відмінні оптичні властивості лінзи.
Переваги двотижневих лінз:
Представлені моделі двотижневих лінз наділені низкою важливих плюсів та переваг перед виробами з тривалим терміном використання. Зокрема, варто звернути увагу на такі особливості:

  • низький ступінь забруднення білковими і ліпідними відкладеннями;

  • лінза значно знижує імовірність подразнення та алергічної реакції очей внаслідок контактного впливу забруднених ділянок з тканинами і біологічним середовищем ока;

  • виріб завжди буде добре зволожений, тож ви забудете про дискомфорт;

  • оптичні властивості контактних лінз зберігаються протягом усього терміну експлуатації.

Якісні та надійні лінзи тільки у нас!
Наша компанія пропонує своїм клієнтам багатий вибір різнопланових лінз, які точно допоможуть вам мати гострий та чіткий зір. Двотижневі моделі можна носити у пролонгованому або безперервному режимі. У цьому розділі представлені вироби від найкращих світових виробників — Acuvue,ї Johnson & Johnson та Cooper Vision. Усі моделі мають сертифікаційні документи, вони будуть вірно служити вам протягом усього терміну використання. Чекаємо ваших дзвінків з нетерпінням!

To Top