Квартальні в інтернет-магазині lens2go

Asc

7 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці
 1. Sea Clear
  Sea Clear
  756,00 грн.
  Sea Clear
 2. Optima FW
  Optima FW
  184,00 грн.
  Optima FW
 3. Clear 38
  Clear 38
  786,00 грн.
  Clear 38
 4. MAXIMA 38 FW
  MAXIMA 38 FW
  518,00 грн.
  MAXIMA 38 FW
 5. Morning Q 38
  Morning Q 38
  425,00 грн.
  Morning Q 38
 6. SofLens 38
  SofLens 38
  171,00 грн.
  SofLens 38
Asc

7 елементи(ів)

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці

Контактні квартальні лінзи

Шукаєте найбільш універсальний спосіб корекції зору? Тоді якісні, практичні й прості у застосуванні квартальні лінзи стануть найкращим варіантом для вас! У цьому каталозі представлені моделі від найкращих світових виробників, тож ви зможете придбати високоякісну продукцію за доступними цінами. Зазначимо, термін використання лінзи — 3 місяці при денному режимі носіння. Такі вироби вже стали вкрай популярними серед пацієнтів, адже вони забезпечують високу чіткість і гостроту зору, не завдаючи вам при цьому жодних неприємних відчуттів.

Особливості контактних лінз на 3 місяці:

Лінзи на три місяці виготовлені з сучасних якісних матеріалів, а в процесі виробництва використовуються удосконалені технології. Саме завдяки цьому моделі мають такі високі показники утримування вологи та пропускання кисню. Окрім того, квартальні контактні лінзи наділені прекрасними оптичними характеристиками. Наша продукція — це оптимальне поєднання унікальних новітніх матеріалів, конструкцій та використання сучасних технологій. Саме тому наші лінзи на 3 місяці характеризуються зручністю, вам гарантована повна безпека у використанні й висока гострота зору.

Замовляйте контактні лінзи квартальні уже сьогодні!

У цьому каталозі представлений широкий вибір якісних моделей, тож ви зможете підібрати для себе варіант, який буде повністю відповідати вашим вимогам. Зокрема, у нас є лінзи, оснащені спеціальним UV-фільтром для захисту очей від сонячного проміння і кольорові лінзи на 3 місяці. Зазначимо, усі представлені вироби потребують щоденного догляду. Вам потрібно буде кожного дня очищувати, промивати та дезінфікувати лінзи у спеціальному розчині. Лікарі також рекомендують щотижня проводити очищення пероксидними та ензимними розчинами. Такі процедури сприяють видаленню білкових та ліпідних відкладень. Наші моделі лінз квартальної заміни уже стали справжніми лідерами рейтингу “бюджетний вибір” за співвідношенням ціна-якість для більшості користувачів.

To Top