Facebook Pixel

Один місяць в інтернет-магазині lens2go

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному критерію.

Контактні лінзи на місяць

Лікарі-офтальмологи рекомендують обирати місячні лінзи, адже вони наділені високим показником утримання вологи та коефіцієнтом пропускання кисню. Якісні, зручні у використанні та надійні, вони забезпечують високу контрастність і чіткість зору, тож ви зможете повністю забути про розмите зображення. Окрім того, такі вироби не потребують складного догляду: вам достатньо буде проводити елементарне щоденне очищення і дезінфекцію, а також зберігати контактні лінзи місячні у спеціальному розчині. Вартість нашого товару є цілком доступною для кожного!

Чому варто купити контактні лінзи на місяць?

Представлені у цьому каталозі контактні лінзи на місяць не потребують використання спеціальних ферментних очищувачів, адже білково-ліпідні відкладення не встигають накопичитись на виробі у великій кількості. Також важливо наголосити, що наші моделі наділені чудовими оптичними характеристиками і забезпечать вам комфортне використання протягом усього терміну експлуатації. Такі контактні лінзи стали одними з найбільш популярних на сучасному ринку, адже додатковим бонусом служить демократична ціна.

Особливості придбання лінз у нашому магазині:

У цьому розділі ви знайдете багатий асортимент місячних контактних лінз, представлених в широкому оптичному діапазоні. Деякі моделі можна носити безперервно, не знімаючи навіть вночі. Такі вироби здатні пропускати більший об'єм кисню, тож можуть забезпечити достатній доступ повітря навіть при заплющених очах. Окрім цього, наші контактні лінзи стійкі до відкладень. Використовувати їх можна протягом цілої доби від тижня до місяця або ж тільки вдень терміном на 1 місяць. Обирайте наші лінзи на місяць — ціна стане для вас приємним сюрпризом!

To Top