Facebook Pixel

Одноденні в інтернет-магазині lens2go

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному критерію.

Одноденні лінзи

Шукаєте по-справжньому сучасний, безпечний і зручний спосіб контактної корекції зору? Тоді ви втрапили в потрібне місце! Пропонуємо вам широкий вибір м'яких контактних одноденних лінз. Вони подарують вам відчуття чистоти, свіжості і здоров'я щодня. Такі “щоденки” стануть найкращими помічниками для людей, які потребують лінзи лише час від часу. Без них не обійтися у поїздках, а також при відсутності достатніх санітарно-гігієнічних умов. Вам більше не потрібно буде витрачати свій дорогоцінний час на щоденні процедури з догляду. Тепер кожного дня ви витягатимете з блістера абсолютно чисту нову пару — і більше жодних турбот!

Особливості одноденних контактних лінз

Представлені у цьому каталозі одноденні МКЛ вперше з'явилися в далекому 1994 році й одразу ж завоювали довіру спеціалістів і популярність серед користувачів. Такі вироби мають цілу низку важливих особливостей, на які варто звернути увагу. Зокрема, для лінз характерні такі переваги:

  • демократична і доступна для кожного ціна;
  • ідеальне поєднання першокласної якості, надійності й практичності у використанні;
  • високий рівень киснепроникності.

Якісні одноденні лінзи для гострого зору

Наші моделі одноденних МКЛ дозволяють значно знизити ймовірність інфікування очей і добре підійдуть пацієнтам з підвищеною чутливістю до розчинів. Вони гарантують зволоження протягом усього дня, комфорт і здоров'я очей, простоту у використанні і значну економію часу. У цьому розділі ви знайдете гідрогелеві та силікон-гідрогелеві моделі лінз. З ними ви зможете знову бачити світ навколо чітко і без зайвих зусиль.

Тож не втрачайте часу дарма — дзвоніть нам і замовляйте якісні лінзи уже сьогодні!

To Top