Facebook Pixel

Мультифокальні в інтернет-магазині lens2go

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному критерію.

Мультифокальні контактні лінзи

На жаль, з часом у багатьох людей розвивається далекозорість, проявляться нечіткість зору, стає важко читати і нормально сприймати світ. Справитися з такою проблемою вам допоможуть якісні та надійні мультифокальні лінзи. Такі вироби розроблені спеціально для корекції вікової пресбіопіі. Представлені в цьому каталозі моделі зможуть забезпечити вам відмінний зір і на далеких, і на близьких відстанях. Вони мають особливий асферичний дизайн, а також використовують широкий перехідний профіль оптичної сили. Наші лінзи отримують тільки позитивні відгуки від лікарів-офтальмологів і пацієнтів.

Як підібрати мультифокальні контактні лінзи?

Наші мультифокальні контактні лінзи подарують вам чіткий зір на всіх дистанціях. Під час вибору моделі варто звернути увагу на показники проникнення кисню. Окрім того, обов'язково потрібно враховувати рівень утримування вологи, який забезпечує комфортне використання та здоров'я для ваших очей. Перед покупкою зверніться за консультацією до офтальмолога, лікар зможе правильно діагностувати ваші проблеми і підібрати ідеальні моделі лінз. З нашими виробами ви зможете чітко бачити на близьких (читання), далеких (телевізор) і середніх відстанях (меню в кафе). Також вони стануть в нагоді людям, що водять автомобіль — як вдень, так і вночі.

Замовляйте якісні лінзи тільки у нас!

Тепер купити якісні мультифокальні контактні лінзи дуже просто! Для оформлення замовлення вам потрібно лише повідомити нам модель і оптичні характеристики обраних лінз. Окрім того, у нас ви можете придбати засоби для догляду за МКЛ за доступною для кожного ціною. Доставка товару надається як у межах Києва, так і по всій території України. Наші контактні лінзи — це прекрасний вибір для вирішення ваших проблем із зором. Ви гарантовано отримаєте високоякісний сертифікований товар від всесвітньо відомих виробників!

To Top