Карнавальні в інтернет-магазині lens2go

Asc

1 одиниця

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці
  1. Adria Crazy
    Adria Crazy
    669,00 грн.
    Adria Crazy
Asc

1 одиниця

Відобразити як Таблиця Список
на сторінці

Карнавальні контактні лінзи

З кожним роком Україну все більш охоплює мода на костюмовані вечірки. Новий рік, Геловін, Дні народження — усі ці святкування тепер влаштовують у форматі тематичних вечірок. Для того, щоб здивувати усіх своїх друзів та знайомих, спробуйте доповнити свій образ карнавальними кольоровими лінзами. Такі вироби кардинально змінять ваш зовнішній вигляд і точно стануть пікантною “родзинкою” вашого образу. Незвичайні лінзи зазвичай розраховані на денний режим носіння, а термін заміни ви можете підібрати для себе індивідуально. Якісні та зручні у використанні, наші моделі стануть вашими найкращими помічниками!

Стильні лінзи з малюнком

Карнавальні лінзи нададуть вам можливість не лише змінити колір очей, але і додати оригінальний малюнок на райдужну оболонку. Ви можете підібрати різні зображення (зокрема, найбільш популярними є лінзи “Котяче око”, вироби у вигляді смайлика, а також моделі з малюнком полум'я). Окрім того, в наших каталогах ви зможете знайти дивовижні вироби з ефектом мерехтіння. Лінзи карнавальні купити можна в нашому магазині. Такі нестандартні моделі мають надзвичайно ефектний вигляд, тож ви точно станете справжньою королевою вечірки!

Як купити лінзи на Геловін?

Тепер замовити красиві й оригінальні карнавальні лінзи дуже просто! У цьому розділі представлені якісні моделі від найкращих світових виробників, тож ви можете підібрати вироби, які найкраще вам підходять. Лінзи дуже зручні, вони чудово пропускають кисень, а також довгий час залишаються зволоженими. Такі вироби можуть носити навіть люди, які ніколи не носили засобів контактної корекції раніше — жодного дискомфорту ви не відчуєте. Додатковим бонусом послужить доступна та демократична ціна на всі типи товарів. Не втрачайте часу дарма — карнавальні лінзи замовити можна просто зараз!

To Top