Статті

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
 1. Амбліопія

  Амбліопія або «ліниве око» Амбліопія (від дав.гр. amblyos – слабий, opia – зір) – функціональне пониження зору, за якого одне з двох очей практично не задіяне в зоровому процесі.

  Очі бачать надто різни малюнки, тому мозок не може скласти їх в один, об`ємний. Як наслідок, придушується робота одного ока.

  Вирізняють первинну (вроджену) та вторинну амбліопії. В той же час вторинна амбліопія має наступні форми: дисбінокулярна, обскураційна, рефракційна, анізометропічна, істерична та змішана.

  more...
  0
 2. Блефарит повік

  Блефарит (від гр. blefaron – повіка) - запалення країв повік.

  При простому блефариті спостерігається почервоніння та припухлість країв повік, утворення лусочок, стомлюваність очей, особливо при роботі увечері, та ін.

  При виразковому блефариті утворюються дрібні гнійники пізніше — виразки, що спричиняються до випадіння вій.


  more...
  0
 3. Вітректомія

  Вітроектомія (від гр. «вітреум» - склоподібне тіло, «ектомія» - видалення) - операція з видалення з ока частини або всього склоподібного тіла.

  Передня вітроектомія часто має на меті видалення з передніх структур ока невеликих шматочків склоподібного тіла, що застрягли там.

  Первинна вітроектомія - загальний термін для групи операцій, що здійснюються в більш глибоких частинах очей, які включають в себе часткове або повне видалення прозорого желе склоподібного тіла.

  more...
  0
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
To Top