Розчин для лінз Avizor Alvera

120,00 грн.
В наявності

Розчин Avizor Alvera - новітня розробка компанії Avizor International спеціально для використання з силікон-гідрогелевими лінзами.Розчин Avizor Alvera чудово очищає лінзи від ліпідів, крім того, він знижує їх здатність прилипати до поверхні. Це робить використання силікон-гідрогелевих лінз комфортним і гігієнічним. У складі розчину Avizor Alvera відсутні консерванти, які можуть осідати на поверхні лінз або викликати алергічну реакцію.

 • Об'єм
 • Кількість
minus plus
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Часто купують разом

 1. Купить раствор для линз Avizor (Авизор)
 2. +
 3. ClearLux OneDay Aspheric
 4. +
 5. ADRIA 2 Tone
 6. +
 7. SofLens Daily Disposable
Загальна сума: 0,00 грн.
 • Цей товар: Розчин для лінз Avizor Alvera 120,00 грн.
 • ClearLux OneDay Aspheric 750,00 грн.
 • ADRIA 2 Tone 270,00 грн.
 • SofLens Daily Disposable 510,00 грн.

Розчин Avizor Alvera - новітня розробка компанії Avizor International спеціально для використання з силікон-гідрогелевими лінзами.Розчин Avizor Alvera чудово очищає лінзи від ліпідів, крім того, він знижує їх здатність прилипати до поверхні. Це робить використання силікон-гідрогелевих лінз комфортним і гігієнічним. У складі розчину Avizor Alvera відсутні консерванти, які можуть осідати на поверхні лінз або викликати алергічну реакцію.

Використання контактних лінз призводить до деякої зміни фізіології рогівки ока, що створює порожнечі, куди потрапляють сторонні мікроелементи. Розчин Avizor Alvera забезпечує захист за допомогою масла рослини Алое Вера, що входить до складу розчину та який утворює захисну плівку на поверхні рогівки.
Це дозволяє захистити її від забруднень, виключаючи подразнення очей. Алое Вера є рослинною речовиною з численними корисними властивостями, а також вона захищає епітелій людини від бактеріальних інфекцій та ультрафіолетових променів.

Докладніше
ВиробникAvizor
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:Розчин для лінз Avizor Alvera
Ваш рейтинг
To Top