Facebook Pixel

ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus DUO

1 580,00 грн.
В наявності

Контактні лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus створюють комфорт для очей і допомагають їм залишатися вологими тривалий час. 

Ці одноразові контактні лінзи можна носити протягом двох тижнів, не знімаючи.

 • Однакові
 • Pізні
 • Діаметр
 • Потужність
 • Кривизна
 • Лінз в упаковці
 • Кількість
 • 14.0
 • 12 лінз
minus plus

Часто купують разом

 1. Купить линзы ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus|Акувью Оазис
 2. +
 3. Купить раствор для линз ReNu (Реню)
 4. +
 5. Розчин мультифункціональний Avizor Alvera (без коробки і контейнера)
 6. +
 7. Розчин мультифункціональний Avizor Unica Sensitive
Загальна сума: 0,00 грн.
 • Цей товар: ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus DUO 1 580,00 грн.

Контактні лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus створюють комфорт для очей і допомагають їм залишатися вологими тривалий час. 

Ці одноразові контактні лінзи можна носити протягом двох тижнів, не знімаючи.

Якщо ви страждаєте від сухості в очах або виявляєте, що ваші нинішні лінзи стають сухими і незручними під час звичайного щоденного використання,  замисліться про перехід на Acuvue Oasys від Johnson & Johnson.

Ці революційні двотижневі одноразові лінзи виготовлені з використанням силіконового гідрогелю нового покоління. Новий матеріал лінзи містить більший обсяг зволожуючих агентів і забезпечує гарний кисневий обмін і комфортне носіння. Ця унікальна технологія дозволяє до створення змочуваних контактних лінз з силіконовим гідрогелем для комфорту в складних умовах. Навіть у найбільш сухому середовищі ті, хто носить контактні лінзи Acuvue Oasys, забувають, що взагалі носять лінзи.

Ці лінзи ідеально підходять для людей, які відчувають сухість контактних лінз і можуть виявитися залежними від зволожуючих крапель. Контактні лінзи Acuvue Oasys істотно знижують потребу в краплях для очей протягом дня. Незалежно від того, де ви проводите більшу частину свого часу —на вулиці чи в офісі за комп'ютером, ваші очі можуть бути достатньо зволоженими в цих лінзах. 

Acuvue Oasys з Hydraclear Plus - ідеальні лінзи для тих, хто хоче жити своїм життям без дискомфорту, відчуття сухості в очах.

Вам не доведеться турбуватися про те,  що ви переплутаєте сторони лінз, коли будете їх одягати, оскільки їх сторони мають різний вигляд. Ці лінзи мають один із найвищих рівнів захисту від ультрафіолетового випромінювання, блокуючи не менше 96% випромінювання УФ-А і 99% випромінювання УФ-В. Крім того, лінзи Acuvue Oasys мають високий рівень проникнення кисню: вони забезпечують 98% доступу кисню до відкритих очей.

Лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus ідеально підходять для носіїв контактних лінз, які страждають як на короткозорість, так і далекозорість, та навіть для тих, у кого є астигматизм. Якщо ви хочете попрощатися з відчуттям сухості очей, отримати комфорт на весь день і захист від ультрафіолетового випромінювання, то спробуйте Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus.

Докладніше
SPH (оптична сила)+8,0 ... -12,0
BC (базова кривизна, мм)8,4; 8,8
D (діаметр, мм)14,0
Тип матеріалуСилікон-гідрогель
Тип матеріалуSenofilcon A
Н2О (вологовміст, %)38,00
DK/t (киснепроникність)147,00
UV-фільтрНі
ТонуванняЄ + індикатор
Термін заміни2 тижні (частої планової заміни)
Режим носінняДенний,Гнучкий,Пролонгований
Упакування1 або 6 лінз
Чи можна спати в лінзах?Так
ВиробникJohnson&Johnson
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus DUO
Ваш рейтинг
To Top